Transport sanitarny

Firma MEDI-PROTECT oferuje Państwu profesjonalny transport sanitarny na terenie całego województwa oraz kraju. Nasz dyspozytor jest dla Państwa dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerem 789 414 690.

Nasze zespoły, składające się w dużej mierze z ratowników medycznych, zapewniają bezpieczny transport osób chorych i niepełnosprawnych karetkami spełniającym standardy europejskiej normy PN-EN 1789. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo naszym pacjentom. Nasi pracownicy dbają o czystość oraz sprawność wykorzystywanego przez nas wysposażenia. Usługi transportu obejmują nie tylko przejazd do punktu docelowego ale również zniesienie oraz wniesienie pacjenta.

  • Nasze karetki są wyposażone w instalację tlenową dla wymagających tlenoterapii pacjentów.
  • Możemy doposażyć karetkę w deskę ortopedyczną lub materac próżniowy jeżeli pacjent wymaga takiego rodzaju transportu.
  • Dla zwiększenia komfortu pacjent może on podróżować z osobą towarzyszącą. Nie ma jednakże takiego wymogu, nasz personel będzie opiekował się pacjentem aż do zakończenia transportu.
  • Razem z pacjentem zabierzemy również jego bagaże. Prosimy jednak o wcześniejszą informację jeżeli będzie to znaczna ilość.
  • Realizujemy transporty w dowolnym, wybranym przez Państwa standardzie. Z sanitariuszem, ratownikiem medycznym lub lekarzem.