Witamy na naszej stronie

Pewnie Państwo o nas nie słyszeli... Nic dziwnego. Nasza firma została założona 03.09.2021 roku. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy napisać coś o nas.


Kim jesteśmy?

MEDI-PROTECT to nowo powstała firma; naszym celem jest świadczenie usług medycznych obejmujących między innymi transport sanitarny, zabezpieczenia medyczne czy szkolenia.
Firm takich jak nasza jest wiele. Co zatem nas wyróżnia?

Charakter

Nie jesteśmy jedną z wielu dużych firm założonych przez ludzi dysponujących dużymi zasobami finansowymi i zatrudniającymi obcych ludzi. Trzon naszej kadry stanowią pracownicy ochrony zdrowia który od lat współpracowali razem w innych miejscach pracy. Najwięcej z nas wykonuje zawód ratownika medycznego. Przez lata pracowaliśmy w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, Zespołach Ratownictwa Medycznego czy prywatnych firmach świadczacych usługi takie jak nasza. Czemu to się zmieniło? Część z nas miała po prostu dość, dość niewydolności systemu, dość wyzysku ze strony przedsiębiorców, dość tego jak byli traktowani. Postanowiliśmy założyć coś swojego, coś co możemy stworzyć od podstaw.

Uczciwość i rzetelność

Świadcząc nasze usługi stawiamy na uczciwośc i rzetelność względem naszych pacjentów i samych siebie. Nie uświadczycie od nas Państwo nagłych zmian cen, warunków współpracy czy niezasadnego odwoływania realizacji zamówionej usługi w ostatniej chwili. Wiadomo, że zdarzają się wypadki losowe, człowiek nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Czasem zawiedzie sprzęt, czasem wystapi jakiś czynnik zewnętrzny uniemożliwiający realizację usługi. Nie chcemy wtedy zostawiać Was, naszych klientów samych sobie. Mamy klika zaprzyjaźnionych firm które w razie problemów postarają się wykonać nasze zlecenie... oczywiście wszystko za tą samą, z góry umówioną, kwotę. Tego samego oczekujemy od naszych pacjentów... Uczciwej współpracy. Nie ma takich problemów których nie damy razy rozwiązać razem.