Nasze portfolio


W związku z tym, iż nasza Firma nie istnieje zbyt długo chcielibyśmy zaprezentować Państwu niektóre z naszych wykonanych zleceń

Cross Country

Wrzesień 2021

Chyba nie zdradzimy wielkiej tajemnicy jeśli powiemy, że mamy przyjemność pracować razem z firmą DASMED 🔥 już od jakiegoś czasu❗ Ostatnio współpracowaliśmy we wrześniu 2021 przy zabezpieczeniu medycznym imprezy motocrossowej 💪 Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie wspólnie spełniać oczekiwania naszych klientów i realizować nasze usługi w sposób jak najbardziej profesjonalny!.

XI Półmaraton Szakala

Listopad 2021

1 listopada byliśmy obecni w lesie Łagiewnickim na XI Półmaratonie Szakala organizowanym przez Klub Sportowy Szakale Bałut Łódź. Dzięki współpracy z DASMED mogliśmy zapewnić nie tylko pomoc na starcie biegu ale i również na całej jego trasie.

Koncert sanah

Listopad 2021

W listopadzie 2021 nasz zespół miał przyjemność zabezpieczać koncert sanah w mieście Łodzi. Działaliśmy tam jako podwykonawca zaprzyjaźnionej firmy TRANSMED-ŁÓDŹ.

Gala FAME MMA 12

Listopad 2021

Tym razem, jako główny wykonawca, mieliśmy przyjemność zabezpieczać galę FAME MMA 12. Miała ona miejsce w Gdańsku.

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Listopad 2021

Kolejne zabezpieczenie koncertu w Łodzi. Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Tym razem również wspierając TRANMSED-ŁÓDŹ.

Miesiąc transportów

Grudzień 2021

Grudzień 2021 roku minął nam zdecydowanie pod znakiem transportów. Nie mieliśmy żadnych większych zabezpieczeń medycznych. Mogliśmy się natomiast skupić na transportach i szkoleniach. Cieszymy się z nawiązania współpracy z ubezpieczaniami. Przeprowadzane na ich zlecenie transporty pacjentów wymagających przelotu do innych krajów zawsze sprawiały nam dużą przyjemność.

Bieg Trzech Króli

Styczeń 2022

Szóstego stycznia bieżącego roku mieliśmy ogromną przyjemność wspierać firmę Transmed-Łódź w zabezpieczeniu Biegu Trzech Króli. Było to kolejne cenne doświadczenie dla naszego personelu oraz szansa na zacieśnienie współpracy z zaprzyjaźnioną firmą.

Miesiąc szkoleń

Luty 2022

Luty był owocnym miesiącem pod wzgldem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy.

FAME MMA 13

Marzec 2022

Marzec minął nam pod znakiem zabezpieczenia kolejnej gali FAME MMA. Tym razem gala miała miejsce w Gliwicach.

DOZ Maraton

Kwiecień 2022

W kwietniu mieliśmy przyjemność mierzyć się z naszym największym, jak do tej pory, zabepieczeniem medycznym. W celu zabezpieczenia uczestników DOZ Maratonu użyliśmy aż siedmiu karetek, quada i ponad 30 członków personelu medycznego.

FAME MMA 14

Maj 2022

Kolejny miesiąc i kolejne zabepieczenia. Tym razem gala FAME MMA w Krakowie oraz kilka mniejszych zabezpieczeń na terenie miasta Łodzi.